Kurumsal

 

Bir hayalimiz var, Türkiye'nin tercih edilen markası olmak... Bir hayalimiz var, Dünya'nın tercih edilen markası olmak...


Kısa zamanda Büyük adımlar...
Çeyrek asırlık tecrübemizle, %100 yerli sermaye ile kurulan, sektöre hizmet eden saygın firmalardan biriyiz. İdeallerimiz doğrultusunda, özenle hazırlamış, kalitesi kanıtlanmış ürünlerimizi ülkemiz ve Dünya'ya ihraç ederek tüketiciyle buluşturuyoruz.

Amatör ruhumuz, profesyonel kadromuz, sürekli artan tecrübemizle özenle hazırladığımız koleksiyonlarımız her sezon sektöre ışık tutarak, sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Kendimize özgü tasarımlarımız, ürünlerimizin en önemli özelliğini oluştururken, ayak sağlığı düşünülerek, sağlam, kaliteli, gözalıcı ve şıklığından ödün vermeden, her mevsim ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir. Üretimden satışa, her alanda hizmet verirken, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Türkiye geneli tüm şehirlerdeki satış noktalarımız, dünya geneli Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarının birçok ülkesinde yaygın bayi ağımız ile ürünlerimizi tüketiciye ulaştırmaktayız.

Geniş üretim kapasitesine sahip modern üretim tesislerimiz ile her gün binlerce ürünü sizler için üreterek, değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Ayak sağlığı ve konforundan vazgeçemeyenler için düşünülen ve hayata geçirilen, Airflow ( Hafızalı Taban ) sistemini ilk kez tüketiciyle buluşturduk. 5. Yılını kutladığımız Airflow sistemimiz her geçen gün daha da geliştirilerek, ülkemizde ve Dünya'da vazgeçilmez bir ''Ayak Sağlığı Modası'' oluşturmaya devam ediyor.

Tracking, Spring, Airflow sistemlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarken şimdide modern üretim tesislerimizde Guardio'yu sizlerle buluşturmak için aralıksız çalışıyoruz.

Hep birlikte her gün milyonlarca adım atıyoruz…