Avantajlar

venusayakkabi.com.tr' den yapacağınız tüm alışverişlerde anlaşmalı bankaların kredi kartları ile vade farksız altı taksite kadar olan ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.


venusayakkabi.com.tr' dan kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Bu şekilde sipariş tutarını ürün teslimatı sırasında kargo kuryesine nakit veya kredi kartınızla ödeyerek alışveriş yapabilirsiniz. UPS Kargo Kapıda Ödeme Hizmet bedeli olan 14,90TL faturanıza yansıtılmaktadır.

venusayakkabi.com.tr'da satışa sunulan tüm ürünler %100 orijinaldir.

3D Secure; İnternet sitelerinden verilen siparişlerde kredi kartı ile daha güvenli ödeme yapılabilmesini sağlamak amacı ile geliştirilen sistemdir. Bu sistem ile internet siteleri ve kredi kartı sahipleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

3D Secure ile verilen siparişlerde, ödeme esnasında ilgili bankanın sitesine yönlendirme yapılmakta ve banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Doğrulama gerçekleşmediği takdirde kredi kartından herhangi bir ödeme alınmamakdır. Bu şekilde, kredi kartlarının yetkisiz kişiler tarafından kullanılması engellenmektedir.

venusayakkabi.com.tr'de en gelişmiş güvenlik ürünü olan 256 bit EV (Extended Validation) ssl sertifikası kullanılmaktadır. Bu sayede sitemize girilen bilgiler şifrelenerek bilgi hırsızlığına karşı koruma altına alınmaktadır. EV ssl sertifikası devreye girdiğinde internet tarayıcısının adres çubuğu "Yeşil Adres Çubuğu" şekline dönüşür.


venusayakkabi.com.tr'dan sipariş vereceğiniz ürünlerin iade veya değişimini istediğiniz takdirde ürünleri kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içerisinde, paket içerisinde bulunan değişim ve iade formunu doldurarak, herhangi bir kargo bedeli ödemeksizin UPS Kargo ile iade/değişim formunda belirtilen adrese gönderebilirsiniz. İade veya değişim işlemlerinin yapılabilmesi için, faturanın aslının(üst nüsha) gönderilmesi, ürünlerin deforme olmamış, kirlenmemiş veya zarar görmemiş olması, ürün ambalajlarının da zarar görmemiş ve ürünlerin tekrar satılabilir niteliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. İnternet sitemizden verilen siparişlerin değişim ve iade işlemleri şubelerimizden yapılamamaktadır.

UPS Kargo firma kodumuz: 1V3002


venusayakkabi.com.tr'dan yapacağınız tüm alışverişler sipariş tutarına bakılmaksızın UPS Kargo ile ÜCRETSİZ olarak gönderilecektir.